Nazwa szkoły Miejscowość
Szkoła Podstawowa im. Osadników Ziem Zachodnich w Kozielicach Kozielice
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim Gorzów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie Lublin
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach Skalmierzyce
Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie Warszawa
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach Nowe Skalmierzyce
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lubiewie Lubiewo
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Czaczu Czacz
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Karniewie Karniewo
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Piastowie Piastów
Szkoła Podstawowa nr 185 im. Unicef w Warszawie Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Konopnickiej w Kaliszu Kalisz
Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie Lublin
Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego ks. Jana Nepomucena Chrzana w Gostyczynie Gostyczyna
Szkoła Podstawowa im. 6 Pomorskiej Dywizji Powietrzno-Desantowej w Babicach Babice
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Drawnie Drawno
Szkoła Podstawowa im. Walerego Goetla w Zelczynie Zelczyna
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Puszczykowie Puszczykowo
Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu Toruń
Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu Lubliniec
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Marii Konopnickiej w Stężycy Stężyca
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Czarnej Białostockiej Czarna Białostocka
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Nowickiego w Konarach Konary
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Olsztynie Olsztyn
Szkoła Podstawowa im. Mjra Henryka Sucharskiego w Sadkach Sadki
Szkoła Podstawowa im. ks. Prałata Alfreda Osipowicza w Warcinie Warcino
Szkoła Podstawowa nr 113 im. Adama Rapackiego we Wrocławiu Wrocław
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Brodłach Brodła
Szkoła Podstawowa im. Witolda Zglenickiego w Woli Kiełpińskiej Serock
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Stawiszynie Stawiszyn
Prywatna Szkoła Podstawowa Kolumbus w Błoniu Błonie
Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej Puszcza Mariańska
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta w Bydgoszczy Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji w Bydgoszczy Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łagiewnikach Łagiewniki