Ok się opłaca - zaproszenie na konferencję


Wraz z Burmistrzem miasta Piastowa oraz Szkołą Podstawową nr 1 im. Stanisława Staszica w Piastowie mamy przyjemność zaprosić na Konferencję na temat Oceniania Kształtującego  „OK się opłaca”.  Wydarzenie odbędzie się w dniu 20 maja 2016 w  Miejskim Ośrodku Kultury w Piastowie ul. Warszawska 24. Konferencję poprowadzą dr Jacek Strzemieczny oraz Danuta Sterna wraz z nauczycielami.

Uczestnikami Konferencji mogą być dyrektorzy i nauczyciele wszystkich typów szkół, organy prowadzące, edukatorzy i pracownicy edukacyjnych organizacji pozarządowych a także rodzice.

Czym jest Ocenianie Kształtujące? Dlaczego i jak sprawdza  się  OK w praktyce nauczania? Jak zaczynać pracę z OK w szkole? Min. takie pytania postawimy przed praktykami - dyrektorami oraz nauczycielami stosującymi OK.

W związku z ograniczoną ilością miejsc o udziale w Konferencji, decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem udziału w Konferencji jest prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej 

http://sus.ceo.org.pl/ocenianie-ksztalujace/zgloszenie-na-konferencje-ok-sie-oplaca w terminie do 17 maja 2016 roku do godziny 24:00.

W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji:

marta.dobrzynska@ceo.org.pl