Szkoła Ucząca Się - zespół



 

Dyrektor merytoryczny

dr Jacek Strzemieczny

jacek.strzemieczny@ceo.org.pl

► o mnie

 

Dyrektorka zarządzająca

Marta Dobrzyńska

marta.dobrzynska@ceo.org.pl

► o mnie

 

Ekspertki I eksperci merytoryczni

 

 

Szefowa zespołu ekspertów

Danuta Sterna

danuta.sterna@ceo.org.pl

► o mnie

 

 

prof. Jan Potworowski

jan.potworowski@ceo.org.pl

 

 

Tomasz Kołodziejczyk

tomasz.kolodziejczyk@ceo.org.pl

 

 

Janina Stojak

jaska.stojak@ceo.org.pl

► o mnie

 

 

Mirosława Rokicka

mirka.rokicka@ceo.org.pl

► o mnie

 

 

Laura Piotrowska

laura.piotrowska@ceo.org.pl

► o mnie

 

 

Małgorzata Ostrowska

malgorzata.ostrowska@ceo.org.pl

► o mnie

 

Koordynatorki i koordynatorzy

 

 

Całościowy Rozwój Szkoły
- poziom
podstawowy

 

Agata Ludwikowska

agata.ludwikowska@ceo.org.pl

tel. 22 622 00 89 wew. 220

 

Całościowy Rozwój Szkoły
- poziom 
zaawansowany

 

Marta Żukowska

marta.zukowska@ceo.org.pl

tel. 22 622 00 89 wew. 207

 

Warsztaty SUS

 

Katarzyna Pucek

katarzyna.pucek@ceo.org.pl

tel. 22 622 00 89 wew. 221

 

Nauczycielska Akademia Internetowa

 

Dominik Pytlak

dominik.pytlak@ceo.org.pl

tel. 22 622 00 89 wew. 212

 

 

Studia Podyplomowe Liderów Oświaty

 

Agnieszka Świeczka

agnieszka.swieczka@ceo.org.pl

tel. 22 622 00 89 wew. 219

 

Klub SUS

 

Anna Dojer

anna.dojer@ceo.org.pl

 

 

Wydawnictwo i redakcja

 

Katarzyna Sołtan

katarzyna.soltan@ceo.org.pl

 

 

Trenerzy i promocja

 

Iwona Kluge

iwona.kluge@ceo.org.pl

tel. 22 622-00-89 wew. 208

 

OK Zeszyt

 

Justyna Tarnowska

justyna.tarnowska@ceo.org.pl

tel. 22 622 00 89 wew. 211

 

 

Ewaluacja i sprawozdawczość

 

Małgorzata Maciejewska

malgorzata.maciejewska@ceo.org.pl

tel. 22 622 00 89 wew. 201