Nazwa szkoły Miejscowość
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Władysława Broniewskiego w Będzinie Będzin
Szkoła Podstawowa nr 8 w Będzinie Będzin
Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Będzinie Będzin
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Białymstoku Białystok
Szkoła Podstawowa nr 2 im. kpt. W. Wysockiego w Bielsku Podlaskim Bielsk Podlaski
Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana w Bieżuniu Bieżuń
Gimnazjum w Bliżynie Bliżyn
Gimnazjum Samorządowe nr 2 w Bolesławcu Bolesławiec
14 Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 im. J.F. Kennedy'ego w Bytomiu Bytom
Gimnazjum nr 4 im. Wojska Polskiego w Chorzowie Chorzów
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. Wojciecha Korfantego Chorzów
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Czaplach Czaple
Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Czernikowie Czernikowo
Gminny Zespół Szkół w Czerwińsku nad Wisłą Czerwińsk nad Wisłą
Szkoła Podstawowa nr 52 im. Małego Powstańca w Częstochowie Częstochowa
Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie Czułów
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Dąbrówce Dąbrówka
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Gen. Franciszka Kleeberga w Dęblinie Dęblin
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dłużynie Dolnej Dłużyna Dolna
Gimnazjum Publiczne w Dobrym Mieście Dobre Miasto
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Dobrocinie Dobrocin
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim Dobrzeń Wielki
Szkoła Podstawowa im.Stefana Żeromskiego w Drawnie Drawno
Szkoła Podstawowa im.Stefana Żeromskiego w Drawnie Drawno
Publiczne Gimnazjum w Drążnej Drążna
Gimnazjum nr 7 w Elblągu Elbląg
Zespół Szkół Samorządowych w Ełku Ełk
Szkoła Podstawowa nr 3 w Ełku Ełk
Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku Ełk
Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie Garwolin
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Garwolinie Garwolin
Publiczne Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Garwolinie Garwolin
Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Gdańsku Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Andrzeja Struga w Gdańsku Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 76 im. Jarosława Dąbrowskiego w Gdańsku Gdańsk
Gimnazjum nr 9 w Gdańsku Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 21 im. kpt. ż. w. K. O. Borchardta w Gdańsku Gdańsk
Gimnazjum nr 17 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Gliwicach Gliwice
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Piastów Śląskich w Gliwicach Gliwice
Szkoła Podstawowa nr 32 im.Wojska Polskiego w Gliwicach Gliwice
Publiczne Gimnazjum w Głowaczowie Głowaczów
Samorządowy Zespół Szkół w Gniewinie Gniewino
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Goleniowie Goleniów
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kochanowskiego w Gorzowie Wielkopolskim Gorzów Wielkopolski
Samorządowa Szkoła Podstawowa im. J. Wejhera w Górze Góra
Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki
Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Bronisława Markiewicza w Harcie Harta
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Panny Maryi w Inowrocławiu Inowrocław
Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego w Iwierzycach Iwierzyce
Gimnazjum w Jarosławcu Jarosławiec, Sitno
Gimnazjum w Jerzmankach Jerzmanki
II Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki w Kaliszu Kalisz
Gimnazjum nr 9 im. Jana Pawła II w Kaliszu Kalisz
Zespół Szkół nr 7 w Kaliszu Kalisz
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kaliszu Kalisz
Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamiennej Górze Kamienna Góra
I Liceum Ogólnokształcące im. Hieronima Derdowskiego w Kartuzach Kartuzy
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nr 5 w Katowicach Katowice
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach Kielce
Szkoła Podstawowa nr 19 w Kielcach Kielce
V Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach Kielce
Szkoła Podstawowa im.Wandy Chotomskiej w Kiełczowie Kiełczów
Zespół Szkół w Kłomnicach Kłomnice
Miejska Szkoła Podstawowa nr 6 im. Królowej Jadwigi w Knurowie Knurów
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Kodrębie Kodrąb
Akademia Aktywnej Edukacji Montessori w Konstancinie-Jeziornie Konstancin-Jeziorna
Samorządowy Zespół Szkół w Kostkowie Kostkowo
Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Koszalinie Koszalin
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej przy Zespole Placówek Oświatowych w Kościelcu Kościelec
Zespół Szkół im. Osadników Ziem Zachodnich w Kozielicach Kozielice
Prywatne Gimnazjum nr 3 Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krakowie Kraków
Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich w Krapkowicach Krapkowice
Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janusza Korczaka w Krośnie Krosno
Gimnazjum nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Krotoszynie Krotoszyn
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojska Polskiego w Krotoszynie Krotoszyn
Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Jordana w Krotoszynie Krotoszyn
Zespół Szkół nr 3 w Krotoszynie Krotoszyn
Publiczne Gimnazjum nr 4 w Kujakowicach Górnych Kujakowice Górne
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu Spadochronowego 1 Armii Wojska Polskiego w Lubaszu Lubasz
Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie Lublin
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Lublińcu Lubliniec
Zespół Szkół nr 2 im. J. Kochanowskiego w Łańcucie Łańcut
Gimnazjum im. Adama Loreta w Łęczycach Łęczyce
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF w Malborku Malbork
Zespół Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Marszewie Marszewo
Gimnazjum im. ks. Józefa Poniatowskiego w Michałowicach Michałowice
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach Michałowice
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Międzyborzu Międzybórz
Gimnazjum im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Milejewie Milejewo
Gimnazjum im. Jana Adama Maklakiewicza w Mszczonowie Mszczonów
Gimnazjum nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Murowanej Goślinie Murowana Goślina
Gimnazjum nr 1 im. Hipolita Cegielskiego w Murowanej Goślinie Murowana Goślina
Szkoła Podstawowa im. Witolda Doroszewskiego w Nadarzynie Nadarzyn
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach Niemce
Gimnazjum im. Króla Władysława Jagiełły w Niepołomicach Niepołomice
Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach Nowe Skalmierzyce
Gimnazjum w Nowym Dworze Nowy Dwór
Gimnazjum w Nowym Tomyślu Nowy Tomyśl
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Olecku Olecko
Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku Olecko
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Oleśnie Olesno
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Francesco Nullo w Olkuszu Olkusz
Szkoła Podstawowa nr 8 im.gen.Karola Rolow Miałowskiego w Oławie Oława
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Opolu Opole
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Musioła w Opolu Opole
Liceum Ogólnokształcące Nr I im.Jana Bażyńskiego w Ostródzie Ostróda
Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie Ostróda
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie Ożarów
Szkoła Podstawowa nr 17 w Pabianicach Pabianice
Gimnazjum im.Ewarysta Estkowskiego w Pakości Pakość
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana Sobieskiego w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie
Miejskie Gimnazjum nr 4 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Żołnierzy Września 1939 r. w Pieńsku Pieńsk
Gimnazjum im. o. Michała Tomaszka w Pieńsku Pieńsk
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piotrówce Piotrówka
Gimnazjum nr 12 im. Jacka Kuronia w Poznaniu Poznań
Szkoła Podstawowa nr 9 im. doktora Franciszka Witaszka w Poznaniu Poznań
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bronisława Koraszewskiego w Prószkowie Prószków
Zespół Szkół nr 1 w Puławach Puławy
Gimnazjum Publiczne w Radostowicach Radostowice
Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Ratajach Rataje
Szkoła Podstawowa im.rtm.Witolda Pileckiego w Rękusach Rękusy
Publiczne Gimnazjum w Rudzie Malenieckiej Ruda Maleniecka
Gimnazjum nr 5 im.Władysława Webera w Rybniku Rybnik
II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Zespole Szkół nr 2 w Rybniku Rybnik
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II w Rybniku Rybnik - Ochojec
Zespół Szkół - Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Ryjewie Ryjewo
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Sandomierzu Sandomierz
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sance Sanka
Szkoła Podstawowa w Sarbicach Sarbice
Zespół Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Siedlcu Siedlec
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach Skalmierzyce
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Słupsku Słupsk
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Somoninie Somonino
Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych w Sosnowcu Sosnowiec
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Stalowej Woli Stalowa Wola
Gimnazjum nr 4 w Stargardzie Szczecińskim Stargard Szczeciński
Zespół Szkół im. Rzeczpospolitej Norwidowskiej w Strachówce Strachówka
Szkoła Podstawowa nr 3 w Stróży Stróża
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Opolskich Strzelce Opolskie
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Strzelcach Opolskich Strzelce Opolskie
Gimnazjum nr 4 im. Książąt Pomorskich w Szczecinie Szczecin
Gimnazjum nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Szczecinie Szczecin
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie Szczodrzykowo
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiej w Świdnicy Świdnica
Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku Świdnik
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu Świecie
Gimnazjum nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Tarnowie Tarnów
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Trzebiatowie Trzebiatów
Szkoła Podstawowa nr 37 w Tychach Tychy
Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Karola Palicy w Tychach Tychy
Gimnazjum nr 4 im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Tychach Tychy
Szkoła Podstawowa nr 17 w Tychach Tychy
Zespół Szkół nr 1 w Tychach Tychy
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach Tychy
Szkoła Podstawowa nr 40 im. gen. Jerzego Ziętka z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach Tychy
Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Rafała Pomorskiego w Tychach Tychy
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu Wałbrzych
XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Warszawie Warszawa
Gimnazjum nr 23 w Warszawie Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 273 im. dr Aleksandra Landy w Warszawie Warszawa
Zespół Szkół Specjalnych nr 99 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza w Warszawie Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa
Gimnazjum nr 51 w Warszawie Warszawa
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 94 i Gimnazjum nr 22 w Warszawie Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 81 w Warszawie Warszawa
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie Wasilków
Gimnazjum w Węgrowie Węgrów
Zespół Szkół im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie Wielgolas
Zespół Szkół Gimnazjum w Wierzchucinie Królewskim Wierzchucin Królewski
Szkoła Zrozumienia Gimnazjum nr 2 w Wilkanowie Wilkanów
Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Witnicy Witnica
Szkoła Podstawowa nr 10 im. 2 Armii Wojska Polskiego we Włocławku Włocławek
Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha we Włodowicach Włodowice
Zespół Szkół nr 1 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski
Gimnazjum w Wojkowicach Wojkowice
Zespół Szkół Zawodowych w Wołowie Wołów
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Woszczelach, Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Woszczelach Woszczele
Gimnazjum nr 5 im. Cypriana Kamila Norwida we Wrocławiu Wrocław
Gimnazjum nr 28 we Wrocławiu Wrocław
Zespół Szkół nr 18 we Wrocławiu Wrocław
Szkoła Podstawowa nr 63 we Wrocławiu Wrocław
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46 im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu Wrocław
Publiczne Gimnazjum we Wróblewie Wróblew
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Zabierzowie Bocheńskim Zabierzów Bocheński
Zespół Szkół Spożywczych im. dra Bronisława Hagera w Zabrzu Zabrze
Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Zabrzu Zabrze
Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu Zamość
Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzkiem Zawadzkie
Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgierzu Zgierz
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Żninie Żnin
Gimnazjum nr 2 w Żorach Żory
Zespół Szkół nr 6 w Żorach Żory
Zespół Szkół nr 1 w Żorach Żory
Zespół Szkół w Żyrzynie Żyrzyn