11 Kwietnia 2017


Warsztat pokazuje sposoby, w jakich można używać elementy oceniania kształtującego do pracy wychowawczej z pojedynczym uczniem. Szczegółowy opis szkolenia znajduje się tutaj.

06 Marca 2017


Jeżeli nauczanie ma być efektywne i wspierające rozwój, uczeń powinien otrzymywać oceny, które pomogą mu się uczyć - to jedna z wielu opinii uczestników szkolenia "Ocena pomagająca się uczyć", które odbyło się w Szkole Podstawowej w Strącznie. Zapraszam do lektury relacji.

02 Marca 2017


Wychodząc naprzeciw potrzebom nauczycieli i rodziców, przygotowaliśmy nowy warsztat z oceniania kształtującego dedykowany klasom zerowym zarówno przedszkolnym, jak i szkolnym. Więcej o samym warsztacie można poczytać tutaj. Mamy nadzieję, że spotka się on z uznaniem.

28 Lutego 2017


Jak pogłębić proces uczenia się – wejść w rolę uczestnika i określić dla siebie cele, kryteria sukcesu, dokonać refleksji? 25 lutego 2017 r. przed takimi wyzwaniami stanęła grupa piętnastu trenerów programu SUS chcących przyjrzeć się temu zagadnieniu, aby jeszcze bardziej towarzyszyć nauczycielom i reagować na ich potrzeby podczas szkolenia „OK w pracy nauczyciela – etap II”.

Strony