Tytuł SUS - terminy paneli i konferencji


Terminy paneli koleżeńskich w ramach Całościowego Rozwoju Szkoły - poziom zaawansowany (CRS2)

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zakopanem otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (27.10.2017r.) RUN V
  2. Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Olsztynie otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (16.11.2017r.) RUN V
  3. Szkoła Podstawowa im. mjra Henryka Sucharskiego w Sadkach otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (17.11.2017r.) RUN V
  4. Szkoła Podstawowa w Łęgu Probostwie otrzymała Tytuł Lidera Szkóły Uczących Się (21.11.2017r) RUN V
  5. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Piastowie otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (24.11.17r.) RUN V
  6. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Mierzwy w Rakszawie otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (24.11.17r.) RUN V
  7. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pniewach otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (24.11.17r.) RUN V
  8. Szkoła Podstawowa im. Marii Danilewicz Zielińskiej w Stawkach otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (29.11.2017r.) RUN V
  9. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rakszawie otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się  (08.12.2017r.) RUN V
 
 
 

ROK SZKOLNY 2017/2018

  1. Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Karniewie otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (8.12.2017r.) - Obserwacja Wybranych Uczniów (OWU)
  2. Szkoła Podstawowa nr 47 im. K. Makuszyńskiego w Szczecinie - wrzesień/październik 2018 Doskonaląca Analiza Nauczania (DAN)

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

  1. Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie  otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (25 kwietnia 2017r.) - Analiza Prac Uczniów (APU)
  2. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Tychach otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (5 maja 2017r.) - Analiza Prac Uczniów (APU)
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Stargardzie Szczecińskim  otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (10 maja 2017r.) - Analiza Prac Uczniów (APU)
  4. Szkoła Podstawowa nr 1 w Piastowie otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (26 maja 2017r.) - Obserwacja Wybranych Uczniów (OWU)

 

ROK SZKOLNY 2016/2017
 
  1. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubojnie otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (21.10.2016r.) RUN IV
  2. Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Niemicy otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (27.10.2016r.) RUN IV
  3. Gimnazjum Nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju otrzymało Tytuł Szkoły Uczącej Się (15.11.2016r.) RUN IV
  4. Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych w Lublińcu otrzymał Tytuł Szkoły Uczącej Się (2.12.2016r.) RUN IV
  5. Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Drawnie otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (2.12.2016r.) RUN IV
  6. Samorządowa Szkoła Podstawowa im.J. Wejhera w Górze otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (13.12.2016r.) RUN IV
  7. Szkoła Podstawowa im. Walerego Goetla w Zelczynie otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (16.12.2016r.) RUN IV
  8. Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (12.01.2017r.) RUN IV
  9. Gimnazjum nr 1 w Ełku otrzymało Tytuł Szkoły Uczącej Się (18.01.2017r.) RUN IV
  10. Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu otrzymał Tytuł Szkoły Uczącej Się ( 27.01.2017r.) RUN IV
  11. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Złotoryi otrzymał Tytuł Szkoły Uczącej Się (7.02.2017r.) RUN IV
  12. Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu otrzymał Tytuł Szkoły Uczącej Się (14.02.2017r.) RUN IV
  13. Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Ornontowicach otrzymało Tytuł Szkoły Uczącej Się (15.02.2017r.) RUN IV
  14. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Giemlicach otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (23.02.2017r.) RUN IV
  15. Szkoła Podstawowa im. 6 Pomorskiej Dywizji Powietrzno-Desantowej w Babicach otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (24.02.2017r.) RUN IV
  16. Gimnazjum nr 1 w Jaworznie otrzymało Tytuł Szkoły Uczącej Się (10.03.2017r.) RUN IV
  17. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Stefana Żeromskiego w Koszalinie otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (21.04.2017r.) RUN IV
  18. Gimnazjum 24 im. Janusza Korczaka we Wrocławiu otrzymało Tytuł Szkoły Uczącej Się (10.05.2017r.) RUN V
  19. Szkoła Podstawowa nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego w Trzebiatowie otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się (11.05.2017 r.) RUN IV
  20. Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach otrzymała Tytuł Szkoły Uczącej Się  (12.05.2017r.) RUN IV
  21. Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej otrzymało Tytuł Szkoły Uczącej Się (16.05.2017r.) RUN V
  22. Gimnazjum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie otrzymało Tytuł Szkoły Uczącej Się (18.05.2017r.) RUN VI
  23. Gimnazjum nr 27 im. Ossolineum we Wrocławiu otrzymało Tytuł Szkoły Uczącej Się (31.05.2017r.) RUN V
  24. Publiczne Gimnazjum im. Obrońców Ziemi Radzanowskiej w Rogolinie otrzymało Tytuł Szkoły Uczącej Się (8.06.2017r.) RUN V
  25. Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Górze Puławskiej otrzymało Tytuł Szkoły Uczącej Się (9.06.2017r.) RUN VI