Formularz zgłoszeń

Witamy na stronie służącej do rejestracji zgłoszeń do XI edycji Nauczycielskiej Akademii Internetowej.

 

JEŻELI CHCESZ:

 

zgłosić do kursów NAI całą swoją szkołę / instytucję, zgłaszając minimum 4 nauczycieli       zgłosić się do jednego z kursów NAI indywidualnie       i to Ty będziesz brać udział w kursie
                              wypełniasz                                    wypełniasz
Formularz zgłoszeniowy dla szkół (NAI 2019/2020)                      (przeczytaj najpierw instrukcję poniżej) Formularz zgłoszeniowy dla indywidualnych nauczycieli (NAI 2019/2020)
   

Zależy nam, żeby proces rejestracji przebiegł szybko i łatwo, dlatego zanim wypełnisz formularz zgłoszeniowy dla szkół prosimy  przeczytać instrukcję.
 
 
Rejestracja do NAI – instrukcja wypełniania formularza dla szkół
 
 1. Rejestracja do XI edycji NAI odbywa się na platfomie internetowej Społeczność CEO - spolecznosc.ceo.org.pl - miejscu, gdzie nauczyciele, uczniowie i wszystkie osoby związane z edukacją mogą zgłaszać się do programów Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej.
 2. W celu wypełnienia formularza zgłoszeniowego do NAI należy zalogować się w Społeczności CEO.
  Osoby robiące to pierwszy raz muszą utworzyć swoje konto w systemie, podając swój prywatny adres e-mail.
 3. W przypadku komunikatu o tym, że podany adres e-mail już istnieje w naszej bazie ("jest zajęty") należy przejść procedurę utworzenia hasła do logowania, klikając na link "Nie pamiętam hasła" na stronie głównej spolecznosc.ceo.org.pl. Taka sytuacja ma miejsce, gdy osoba posługująca się zgłaszanym adresem e-mail brała udział w programach CEO w przeszłości i jej adres e-mail jest w naszej bazie.
 4. Podczas tworzeniu konta w spolecznosc.ceo.org.pl należy dodać do niego przynajmniej jedną Instytucję edukacyjną (Szkołę, Uczelnię, Instytucję kultury). Aby dokonać zgłoszenia Instytucji do Nauczycielskiej Akademii Internetowej należy najpierw posiadać ją dodaną w zakładce "Moje Instytucje" w Społeczności CEO.
 5. Po zalogowaniu się można przystąpić do wypełniania właściwego formularza zgłoszeniowego dla szkół lub uczestników indywidualnych do XI edycji programu NAI, dostepnych w zakładce "Rejestracja do programu" w Społeczności CEO.
 6. Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego dla szkół należy przygotować dane do faktury - NIP Płatnika - oraz wybrać najbardziej dogodny termin, w którym ma być wystawiona faktura za udział nauczycieli w kursach NAI.
 7. W formularzu niezbędne są dane osoby odpowiedzialnej za rejestrację nauczycieli, szczególnie adres e-mail, który będzie służył do dalszej komunikacji między szkołą a NAI Domyślnie jest to adres e-mail, z którego następuje zgłoszenie szkoły, ale jest możliwość podania alternatywnych danych do kontaktu w przyszłości w sprawie udziału nauczycieli w NAI.
 8. Po wypełnieniu formularza na adres e-mail osoby zgłaszjącej wysłana zostanie wiadomość potwierdzająca pierwszy etap rejestracji. Wiadomość zawierać będzie specjalnie wygenerowany link pozwalający na przejście do drugiego etapu rejestracji - zgłoszenia nauczycieli.
 9. Kliknięcie na link zawarty w e-mailu powoduje przeniesienie do wypełniania właściwego formularza zgłoszenia nauczycieli do kursów NAI.
 10. W formularzu należy podać dane zgłaszanych nauczycieli oraz wybrać dla nich odpowiedni kurs (zgłoszonych nauczycieli musi być minimum 4).

  Bardzo istotne jest podanie indywidualnych, prywatnych adresów e-mail zgłaszanych nauczycieli – te adresy będą wykorzystywane później w trakcie kursów.

  Podawane w formularzu daty i miejsce urodzenia nauczycieli są nam niezbędne dla wystawienia zaświdczeń o ukończeniu kursów. 
 11. Zakończenie wprowadzania danych następuje po kliknięciu przycisku „Zapisz"

  UWAGA - po zapisanu formularza nie ma możliwości jego edycji ani ponownego wypełnienia. W celu ew. poprawek należy zgłosić się bezpośrednio do koordynatora programu NAI

   

 12. Zapisanie formularza zgłoszeniowego spowoduje wysłanie na adresy mailowe wszystkich podanych nauczycieli informacji dotyczących podania ich danych w formularzu rejestracyjnym. Osobie rejestrującej nauczycieli wyświetla sie jedynie komunikat o poprawnym wypełnieniu formularza - nie jest wysyłane mailowo żadne powiadomienie.
 13. Wszelkie informacje w sprawie rejestracji, zgłoszeń i startu kursów będą przesłana na adres e-mail osoby odpowiedzialnej za rejestrację nauczycieli.