Formularz zgłoszeń

Witamy na stronie służącej do rejestracji zgłoszeń do XII edycji Nauczycielskiej Akademii Internetowej.

 

JEŻELI CHCESZ:

 

zgłosić do kursów NAI całą swoją szkołę / instytucję, zgłaszając minimum 4 nauczycieli       zgłosić się do jednego z kursów NAI indywidualnie       i to Ty będziesz brać udział w kursie
                              wypełniasz                                    wypełniasz
Formularz zgłoszeniowy dla szkół (NAI 2019/2020)                      (przeczytaj najpierw instrukcję poniżej) Formularz zgłoszeniowy dla indywidualnych nauczycieli (NAI 2019/2020)
   

Zależy nam, żeby proces rejestracji przebiegł szybko i łatwo, dlatego zanim wypełnisz formularz zgłoszeniowy dla szkół prosimy  przeczytać instrukcję.
 
 
Rejestracja do NAI – instrukcja wypełniania formularza dla szkół
 
 1. Rejestracja do XII edycji NAI odbywa się na platfomie internetowej - rejestracja.ceo.org.pl 
 2. Po zalogowaniu się można przystąpić do wypełniania właściwego formularza zgłoszeniowego dla szkół lub uczestników indywidualnych do XII edycji programu NAI
 3. Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego dla szkół należy przygotować dane do faktury - NIP Płatnika - oraz wybrać najbardziej dogodny termin (proszę te dane wpisać w uwagach), w którym ma być wystawiona faktura za udział nauczycieli w kursach NAI.
 4. W formularzu niezbędne są dane osoby odpowiedzialnej za rejestrację nauczycieli, szczególnie adres e-mail, który będzie służył do dalszej komunikacji między szkołą a NAI Domyślnie jest to adres e-mail, z którego następuje zgłoszenie szkoły, ale jest możliwość podania alternatywnych danych do kontaktu w przyszłości w sprawie udziału nauczycieli w NAI.
 5. Po wypełnieniu formularza na adres e-mail osoby zgłaszjącej wysłana zostanie wiadomość potwierdzająca zgłoszenia.
 6. W formularzu należy podać dane zgłaszanych nauczycieli oraz wybrać dla nich odpowiedni kurs (zgłoszonych nauczycieli musi być minimum 4).

  Bardzo istotne jest podanie indywidualnych, prywatnych adresów e-mail zgłaszanych nauczycieli – te adresy będą wykorzystywane później w trakcie kursów.

  Podawane w formularzu daty i miejsce urodzenia nauczycieli są nam niezbędne dla wystawienia zaświdczeń o ukończeniu kursów. 
 7. Zakończenie wprowadzania danych następuje po kliknięciu przycisku „Zapisz"

  UWAGA - po zapisanu formularza nie ma możliwości jego edycji ani ponownego wypełnienia. W celu ew. poprawek należy zgłosić się bezpośrednio do koordynatora programu NAI

 8. Wszelkie informacje w sprawie rejestracji, zgłoszeń i startu kursów będą przesłana na adres e-mail osoby odpowiedzialnej za rejestrację nauczycieli.