Zapisy ruszyły - zapraszamy!


Zapraszamy do Nauczycielskiej Akademii Internetowej! Trwa rejestracja do VII edycji NAI (rok szkolny 2015/2016) - zachęcamy do zapisów na stronie http://sus.ceo.org.pl/nauczycielska-akademia-internetowa/formularz-zgloszen

UWAGA!

Kursy w edycji 2015/2016 ruszają już 28 września. Dlatego planujemy zamknąć możliwość zgłoszeń nauczycieli 20 września. Wszystkich chętnych prosimy o sprawne rejestrowanie szkół.

Sukces naszego programu polega na dopasowaniu tematyki kursów do potrzeb szkoły oraz przyjęciu nowoczesnej metodyki, opartej na współpracy uczestników ze sobą nawzajem, pod opieką wykwalifikowanego mentora. Uczestnicy naszych kursów ćwiczą swoje umiejętności w praktyce, wykorzystując zdobytą wiedzę na prowadzonych lekcjach. Dzięki temu mogą stale poprawiać swój warsztat pracy z korzyścią dla uczniów.

Jak wnioskujemy z niesłabnącego zainteresowania naszymi kursami - nasze podejście jest skuteczne! Podczas sześciu edycji NAI przeszkoliliśmy juz ponad 10000 nauczycieli z całej Polski. Dlatego zapraszamy kolejne szkoły do udziału w kursach Nauczycielskiej Akademii Internetowej.

W nowej VII edycji przygotowaliśmy dla uczestników 1900 miejsc w 8 kursach tematycznych z obszarów kluczowych do rozwoju szkoły. W tej edycji wprowadzamy zmiany - podział kursu Oceniania Kształtujące na dwa kursy (poziom początkowy i zaawansowany).

Mimo pozornie dużej liczby miejsc wiemy, jak szybko są one wypełniane przez chętne szkoły. Dlatego radzimy nie zwlekać i zapisać swoją szkołę juz dziś. 

Serdecznie zapraszamy!

Tu znajdziesz:

Opisy kursów
Formularz zgłoszeniowy
Informacja o opłatach
Regulamin programu NAIZespół Nauczycielskiej Akademii Internetowej