1900 NAI-uczycieli wzięło kurs na rozwój!


Już 1 października 1900 nauczycieli wszystkich przedmiotów z wszystkich poziomów szkół w całej Polsce rozpocznie roczną pracę na internetowych kursach coachingowych, odbywających się w ramach IV edycji Nauczycielskiej Akademii Internetowej (Uwaga! Kurs "Analiza wyników i jej wykorzystanie w szkole" startuje wyjątkowo w listopadzie). Nauczyciele będą doskonalili swoją pracę pod indywidualną opieką doświadczonego mentora, mogąc cały czas liczyć na stały kontakt i wymianę doświadczeń z innymi nauczycielami - kursantami.

W tym roku najczęściej wybierano kursy z oceniania kształtującego (oceniania pomagającego się uczyć) oraz motywowania uczniów do nauki.

 

Jak popularne są poszczególne kursy?

Ocenianie kształtujące - 33,76 %

Jak motywować uczniów do nauki? - 22,62 %

Analiza wyników i jej wykorzystanie w szkole - 14,14 %

Technologie informacyjno-komunikacyjne w pracy nauczyciela - 9,94 %

Metoda projektu w pracy z uczniami - 9,85 %

Aktywny samorząd uczniowski - kurs dla opiekunów - 5,74 %
Metody nauczania i oceniania w pracy młodego nauczyciela - 3,96 %.

 

Bardzo się cieszymy, że nasze kursy, dzięki swojej innowacyjności i skuteczności, cieszą się tak dużym zainteresowaniem nauczycieli. Do zobaczenia na platformie albo... zapraszamy wiosną na kolejną rekrutację do NAI!
Uwaga! Uczestnicy wszystkich kursów (oprócz "Analizy wyników i jej wykorzystania w szkole") 1 października na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail otrzymają indywidualny login i hasło do kursu.