Mentorzy czekają na kursantów


Po czym poznać dobrego mentora? Jak budować relacje z uczestnikami kursu? Jak z nimi rozmawiać? Nasi mentorzy kursów internetowych nie mają już wątpliwości. W dniach 10-11 września  w Miedzieszynie udzieliliśmy im ostatnich korepetycji.  Pod okiem trenerów z CEO 60 mentorów doskonaliło swój warsztat. Teraz czekamy już tylko na rozpoczęcie kursów.

Dwudniowe szkolenie mentorów poświecone było przede wszystkim informacji zwrotnej.  Ta informacja jest kluczowym elementem naszego kursu, gdyż ma największy wpływ na jego uczestników. Dlatego podczas naszych warsztatów mentorzy ćwiczyli udzielanie prawidłowej IZ. Ćwiczyli na konkretnych przykładach wziętych z życia. Dzięki temu wiedzą już jak radzić sobie z tzw. trudnym uczestnikiem kursu, jak przygotować IZ dla uczestnika, który wysłał bardzo lakoniczne sprawozdanie  i w jaki sposób wspierać rozwój uczestników kursu.

Wszystkich chętnych do udziału w naszych kursach internetowych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń. Są jeszcze wolne miejsca, a rekrutacja trwa do 15 września. Kursy ruszają na początku października. Więcej informacji o N@I można znaleźć na stronie głównej programu.

Magda Pater