Zgłoś się do N@I!


N@I to roczne coachingowe kursy internetowe dla nauczycieli poświęcone obszarom kluczowym dla efektywnej pracy szkoły. W tegorocznej VI edycji kursów przygotowaliśmy 1900 miejsc dla uczestników. Zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia swojej szkoły - z doświadczeń poprzednich lat wiemy, że dostępne miejsca bardzo szybko się wyczerpują.

Zachęcamy do przeczytania "Krok po kroku do N@I" - zamieszczamy tam rady, jak wybrać nauczycieli do udziału w kursach internetowych.

UWAGA!

Start VI edycji NAI 29 września 2014. Zapisy do NAI prowadzimy do 21 września. Są jeszcze wolne miejsca w każdym z kursów - zapraszamy!

29 września wszyscy zapisani nauczyciele otrzymaja na swoje adresy e-mail dane dostępowe do platformy e-learningowej,

Zależy nam, żeby proces rejestracji przebiegł szybko i łatwo, dlatego zanim wypełnisz

 
 
prosimy  przeczytać instrukcję.
 
 
Rejestracja do N@I – instrukcja wypełniania formularza dla szkół
 
 1. Rejestracja do VI edycji NAI odbywa się na platfomie internetowej Społeczność CEO -spolecznosc.ceo.org.pl - miejscu, gdzie nauczyciele, uczniowie i wszystkie osoby związane z edukacją mogą zgłaszać się do programów Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej.
 2. W celu wypełnienia formularza zgłoszeniowego do NAI należy zalogować się w Społeczności CEO.
  Osoby robiące to pierwszy raz muszą utworzyć swoje konto w systemie, podając swój prywatny adres e-mail.
 3. W przypadku komunikatu o tym, że podany adres e-mail już istnieje w naszej bazie ("jest zajęty") należy przejść procedurę utworzenia hasła do logowania, klikając na link "Nie pamiętam hasła" na stronie głównej spolecznosc.ceo.org.pl. Taka sytuacja ma miejsce, gdy osoba posługująca się zgłaszanym adresem e-mail brała udział w programach CEO w przeszłości i jej adres e-mail jest w naszej bazie.
 4. Podczas tworzeniu konta w spolecznosc.ceo.org.pl należy dodać do niego przynajmniej jedną Instytucję edukacyjną (Szkołę, Uczelnię, Instytucję kultury). Aby zgłosić Instytucję do Nauczycielskiej Akademii Internetowej należy najpierw posiadać ją dodaną w zakładce "Moje Instytucje" w Społeczności CEO.
 5. Po zalogowaniu się można przystąpić do wypełniania właściwego formularza zgłoszeniowego dla szkół do VI edycji programu NAI, dostepnego pod bezpośrednim adresem: 
  https://spolecznosc.ceo.org.pl/programRegister/programRegister.xhtml?faces-redirect=true&id=17

  lub w zakładce "Rejestracja do programu" w Społeczności CEO.
 6. Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego dla szkół należy przygotować dane do faktury - NIP Płatnika - oraz wybrać najbardziej dogodny termin, w którym ma być wystawiona faktura za udział nauczycieli w kursach NAI.
 7. W formularzu niezbędne są dane osoby odpowiedzialnej za rejestrację nauczycieli, szczególnie adres e-mail, który będzie służył do dalszej komunikacji między szkołą a N[at]I[dot] Domyślnie jest to adres e-mail, z którego następuje zgłoszenie szkoły, ale jest możliwość podania alternatywnych danych do kontaktu w przyszłości w sprawie udziału nauczycieli w NAI.
 8. Po wypełnieniu formularza na adres e-mail osoby zgłaszjącej wysłana zostanie wiadomość potwierdzająca pierwszy etap rejestracji. Wiadomość zawierać będzie specjalnie wygenerowany link pozwalający na przejście do drugiego etapu rejestracji - zgłoszenia nauczycieli.
 9. Kliknięcie na link zawarty w e-mailu powoduje przeniesienie do wypełniania właściwego formularza zgłoszenia nauczycieli do kursów NAI.
 10. W formularzu należy podać dane zgłaszanych nauczycieli oraz wybrać dla nich odpowiedni kurs (zgłoszonych nauczycieli musi być minimum 4 i maksimum 8).

  Bardzo istotne jest podanie indywidualnych, prywatnych adresów e-mail zgłaszanych nauczycieli – te adresy będą wykorzystywane później w trakcie kursów.
 11. Zakończenie wprowadzania danych następuje po kliknięciu przycisku „Zapisz"

  UWAGA - po zapisanu formularza nie ma możliwości jego edycji ani ponownego wypełnienia. W celu ew. poprawek należy zgłosić się bezpośrednio do koordynatora programu NAI

   

 12. Zapisanie formularza zgłoszeniowego spowoduje wysłanie na adresy mailowe wszystkich podanych nauczycieli informacji dotyczących podania ich danych w formularzu rejestracyjnym. Osobie rejestrującej nauczycieli wyświetla sie jedynie komunikat o poprawnym wypełnieniu formularza - nie jest wysyłane mailowo żadne powiadomienie.
 13. Wszelkie informacje w sprawie rejestracji, zgłoszeń i startu kursów będą przesłana na adres e-mail osoby odpowiedzialnej za rejestrację nauczycieli.