Zasady Udziału


7 kwietnia ruszył nabór do nowej edycji NAI!

Zapraszamy do zgłoszeń za pomocą formularza: https://rejestracja.ceo.org.pl/content/rekrutacja-nauczycielska-akademia...

Powyższy formularz umożliwia zgłoszenie naraz jednego uczestnika. W przypadku zgłoszenia kilku nauczycieli z jednej szkoły, prosimy wypełnić formularz kilka razy.

NAI szkoli nauczycieli wszystkich przedmiotów, ze wszystkich typów i poziomów szkół. Przyjmujemy zgłoszenia zarówno całych szkół jak też indywidualnych nauczycieliKażdy z przyszłych uczestników wybiera dowolny kurs z oferty NAI. Optymalna liczba uczestników NAI w przypadku zgloszenia całej szkoły to 4 nauczycieli - jest to też minimalna liczba dla takiego typu zgłoszenia.

Warunkiem koniecznym do udziału w kursie jest regularne prowadzenie zajęć z uczniami (minimum raz w tygodniu), ponieważ poznawane metody i techniki należy na bieżąco stosować na lekcjach, poddając refleksji i opisując swoje doświadczenia. Większość prezentowanych metod znajduje zastosowanie głównie w pracy z grupą uczniów, rzadziej w nauczaniu indywidualnym.

 

Zapraszamy do NAI w roku szkolnym 2020/2021

Formularze zgłoszeniowe do programu
Opłaty za udział w kursach
Regulamin programu NAI