Regionalna Konferencja Szkoły Uczącej Się Ok zeszyt


Jaki jest cel konferencji? Omówienie koncepcji OK zeszytu i rozpoznanie, czy jest to narzędzie dydaktyczne, które uczestnicy uznają za możliwe do wprowadzenia w pracy z uczniami.

 

Dla kogo? Na konferencje zapraszamy nauczycielki i nauczycieli wszystkich przedmiotów ze wszystkich etapów edukacyjnych, a także bibliotekarzy, bibliotekarki i nauczycielki klas zerowych, dyrekcje szkół oraz edukatorów.

 

Gośćmi konferencji będą nauczyciele-praktycy, którzy pracowali z OK zeszytem w roku szkolnym 2015/2016 - podzielą się oni swoimi doświadczeniami na ten temat. Porozmawiamy także o tym, jak wykorzystać zeszyt uczniowski do wprowadzania oceniania kształtującego. Zapytamy również uczniów, jakie widzą tego zalety, a jakie wady.

 

Gdzie odbywa się Konferencja? Konferencja odbędzie się w kilku miastach Polski.

Uwaga! LIMIT MIEJSC NA KONFERENCJE W KRAKOWIE, ŁODZI, STALOWEJ WOLI, WROCŁAWIU I ZIELONEJ GÓRZE ZOSTAŁ WYCZERPANY.

Ostatnie wolne miejsca zostały na konferencje w Ciechanowie, Bydgoszczy, Szczecinie, Tychach i Warszawie. 

Jak długo trwa? Konferencja trwa 3 godziny.

 

Koszt konferencji: Konferencja jest bezpłatna - SUS zapewnia materiały szkoleniowe, zaświadczenia, przerwę kawową; nie zwracamy kosztów podróży. 

 

Niezbędna rejestracja. Link do rejestracji: http://sus.ceo.org.pl/ok-zeszyt/ok-zeszyt-formularz-rejestracji-na-konferencje-regionalne

Co najmniej tydzień przed Konferencją do osób, które dokonały zgłoszenia zostanie wysłany mail z informacją o wynikach rekrutacji i dodatkowymi informacjami.

 

Chcesz zgłosić się również na kurs internetowy? Informacje o kursie i formularz znajdziesz tu.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Michałem Szczepanikiem pod adresem: michal.szczepanik@ceo.org.pl