Zapraszamy na spotkanie "Pomagaj się uczyć" w ramach OPPM


Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych to wydarzenie organizowane przez Centrum Edukacji Obywatelskiej od dwudziestu lat. Od zawsze było wielkim świętem dla uczestników i uczestniczek naszych programów, którzy przyjeżdżali do Warszawy, aby w formie targów zaprezentować efekty swojej pracy. W tym roku, kiedy spotkania na większą skalę są niemożliwe, przenosimy się do świata online.

W ramach tego działania przygotowujemy półtoragodzinne spotkanie pt. „Pomagaj się uczyć”, podczas którego odpowiemy m.in. na takie pytania:
- Jak sprawdza się OK zeszyt? Jakie korzyści odnoszą uczniowie, a jakie zalety zauważają nauczyciele? (Planujemy zaprosić uczennice i uczniów, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach)
- Co się sprawdziło z oceniania kształtującego w edukacji zdalnej i jak przenieść to doświadczenie na edukację w szkole? (Tę część będą prowadzili nauczyciele praktycy z przedmiotów edukacja wczesnoszkolna i biologia)

- Jak CEO pomaga nauczycielkom i nauczycielom w  nauczaniu i uczeniu?

W czasie OPPM będzie też możliwość porozmawiania z naszymi koordynatorami o ofercie programowej.


Zapisz się już dziś! https://rejestracja.ceo.org.pl/content/OPPM-online

Jeśli nie pracowałaś/eś OK zeszytem, a interesuje Cię ta tematyka, możesz zapisać się na nasze spotkanie zaznaczając program "Szkoła Ucząca się". Jeśli chcesz wraz ze swoimi uczniami podzielić się doświadczeniem z pracy OK zeszytem, zaznacz w formularzu program "OK zeszyt".

Pytania można kierować do: michal.szczepanik@ceo.org.pl

Dołącz także do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/275534270482202/