Nazwa szkoły Miejscowość
Zespół Szkół w Kozielicach im. Osadników Ziem Zachodnich Kozielice
Szkoła Podstawowa w Lubieszewie Lubieszewo
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Tychach Tychy
Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku Świdnik
Miejski Zespół Szkół nr 1 w Będzinie Będzin
Zespół szkół nr 2 Będzin
Zespół Szkół w Piotrowie Blizanów
Zespół Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej Boronów
Szkoła Podstawowa Branice
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia Bytom
Zespół Szkół Chróścina
Zespół Szkół nr 1 im. gen. Franciszka Kleeberga Dęblin
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza Ełk
Gimnazjum im. Ziemi Nadnoteckiej Drawsko
Zespołu Szkół w Łęgu Probostwie Drobin
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza Ełk
Gimnazjum nr 2 Głogów
Szkoła Podstawowa w Czachówku Góra Kalwaria
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Adama Mickiewicza Jarosław
Zespół Szkół Powiatowych Kadzidło
Szkoła Podstawowa Karniewo
I Liceum Ogólnokształcące im. Hieronima Derdowskiego Kartuzy
Zespół Szkół w Brzeźnej Łące Kiełczów
Szkoła Podstawowa nr 7 im. T. Kościuszki Kłodzko
Akademia Rozwoju Młodego Człowieka Konstancin Jeziorna
Zespół Szkół nr 13 w Koszalinie Koszalin
Gimnazjum nr 1 Koszęcin
Publiczne Gimnazjum nr 4 Kujakowice Górne
Szkoła Podstawowa w Kościelniku Lubań
Szkoła Podstawowa nr 5 Lubin
Szkoła Podstawowa nr 30 Lublin
II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej Łomża
Gimnazjum in. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Milejewo
Miejskie Gimnazjum nr 4 Piekary Śląskie
Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Piotrków Kujawski
Gimnazjum nr 1 Police
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Połaniec
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 Poznań
Szkoła Podstawowa Przykona
Zespołu Szkół Puchaczów
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Pustków
Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych Rataje
Publiczne Gimnazjum Ruda Maleniecka
Szkoła Podstawowa Strachówka
Szkoła Podstawowa Swory
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II Tuszów Narodowy
Zespół Szkół Specjalnych nr 99 im. S. Starzyńskiego Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa Warszawa
Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego Witnica
Gimnazjum Wojkowice
Zespołu Szkół LO Wojkowice
Gimnazjum nr 1 Wrocław
Szkoła Podstawowa w Wągłczewie Wróblew
Gimnazjum Brzeziny
Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego Wasilków
Zespół Szkół nr 1 im. Jana Kilińskiego Kłobuck
Szkoła Podstawowa Lubasz
Szkoła Podstawowa nr 2 im. kpt. W. Wysockiego Bielsk Podlaski
Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika Jabłonowo Pomorskie
Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków Ostrowite
Gminny Zespół Szkół Czerwińsk nad Wisłą
Szkoła Podstawowa nr 285 im. J. M. Szancera Warszawa
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Śrem
Szkoła Podstawowa w Bodzyniewie Śrem
Szkoła Podstawowa nr 58 im. T. Gajcego Warszawa
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki Olesno
Szkoła Podstawowa nr 148 im. Hugona Kołłątaja Warszawa
Zespół Szkół Technicznych im. Leona Kruczkowskiego Jastrowie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika Śrem
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego Warszawa
XX Liceum Ogólnokształcące Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 298 im. J.Kacprowicza Warszawa
I Liceum Ogólnokształcące Milicz
Gimnazjum nr 51 im. Bolesława Prusa Warszawa
Szkoła Podstawowa w Zofiówce Łęczna
II Liceum Ogólnokształcące im. Poloni i Polaków na Świecie Augustów
I Liceum Profilowane w Augustowskim Centrum Edukacyjnym w Augustowie Augustów
Zespół Szkół Powiatowych Baranowo
Publiczne Gimnazjum nr 10 im. Sługi Bożego ks. Michała Sopoćki Białystok
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 XIV LP - Technikum Zawodowe Białystok
Publiczne Gimnazjum nr 18 im. Króla Stefana Batorego Białystok
Zespół Szkół Powiatowych im. Jana Pawła II Czerwin
Zespół Szkół Samorządowych Ełk
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera Ełk
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Pierwszej Dywizji Tadeusza Kościuszki Ełk
Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu Giżycko
Zespół Szkół Zawodowych Giżycko
Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica Ostróda
Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja Iława
Zespół Szkół Kurzętnik
Szkoła Podstawowa w Brzoziu Lubawskim Kurzętnik
Zespół Szkół Lubawa
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Milejewo
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Gąskach Olecko
Zespół Szkół Olecko
Zespół Szkół w Babkach Oleckich Olecko
Liceum Ogólnokształcące im. Jana Bażyńskiego Ostróda
Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petofi Ostróda
Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka Koszalin
Zespół Szkół nr 8 im. Tadeusza Kościuszki Koszalin
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 Piła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. KEN Piła
Zespół Szkół nr 1 - Gimnazjum nr 2 Police
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II Police
Gimnazjum nr 2 Wałcz
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego Wałcz
Zespół Szkół Miejskich nr 1 Wałcz
Zespół Szkół Miejskich nr 2 im. Mikołaja Kopernika Wałcz
Szkoła Podstawowa nr 4 Wałcz
Zespół Szkół Bysław
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 76 im. Jarosława Dąbrowskiego Gdańsk
Zespół Szkolno-Przedszkolny - Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Gabriela Narutowicza Gniewino
Zespół Szkół Lubiewo
Zespół Placówek Oświatowych - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kościelcu Pakość
Zespół szkół nr 2 Pruszcz Gdański
Szkoła Podstawowa nr 3 Pruszcz Gdański
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Pruszcz Gdański
Zespół Szkół Samochodowych im. gen. Józefa Bema Toruń
Zespół Szkół nr 24 Toruń
Samorządowe Gimnazjum im. ks. Stanisława Galasa w Kostkowie Zamostne
Gimnazjum nr 5 Garwolin
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 Garwolin
Publiczne Gimnazjum nr 1 Garwolin
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Legionowo
Szkoła Podstawowa nr 4 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Legionowo
Szkoła Podstawowa nr 1 Legionowo
Szkoła Podstawowa nr 7 im. VII Obwodu ,,Obroża'' AK Legionowo
Gimnazjum nr 3 im. Janusza Kusocińskiego Legionowo
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego Legionowo
Zespół Szkół Legionowo
Gimnazjum im. Jana Pawła Nadarzyn
Szkoła Podstawowa Nadarzyn
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kłudnie Klwów
Publiczne Gimnazjum Klwów
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Odrzywół
Zespół Szkół Samorządowych w Dzietrznikach Pątnów
Publiczna Szkoła im. Jana Pawła II Odrzywół
Zespół Szkół Samorządowych w Grębieniu Pątnów
Zespół Szkół Samorzadowych w Załęczu Wielkim Pątnów
Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym Pątnów
Zespół Szkół Samorządowych w Popowicach Pątnów
Zespół Szkół Samorządowych im. Władysława Stanisława Reymonta Pątnów
Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza Zgierz
Szkoła Podstawowa nr 3 Zgierz
Gimnazjum nr 3 w Będzinie Będzin
Gimnazjum nr 1 Będzin
Miejski Zespół Szkół nr 4 Będzin
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Będzin
Szkoła Podstawowa nr 11 Będzin
Szkoła Podstawowa nr 8 Będzin
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej Będzin
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Marii Konopnickiej Bytom
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Gimnazjum nr 5 Bytom
Zespół Szkół im. Jana Pawła II Siewierz
Zespół Szkół nr 1 Żory
Gimnazjum nr 2 Żory
Szkoła Podstawowa nr 35 Częstochowa
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bolesława Chrobrego Częstochowa
Szkoła Podstawowa im. 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty w Sadowie Lubliniec
Zespół Szkół Strzebiń
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego Tychy
Gimnazjum nr 12 Tychy
Zespół Szkół nr 3 Tychy
Szkoła Podstawowa nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi Tychy
Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Karola Palicy Tychy
Zespół Szkół nr 4 im. Janusza Groszkowskiego Tychy
Zespół Szkół nr 1 Tychy
Zespól Szkół Oólnokształcących nr 3 - Gimnazjum nr 17 Gliwice
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Piastów Śląskich Gliwice
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych Gliwice
Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr 14 Gliwice
Publiczna Szkoła Podstawowa im. B. w Prószkowie Prószków
Publiczne Gimnazjum nr 1 Strzelce Opolskie
Publiczne Gimnazjum nr 2 Strzelce Opolskie
Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa Środa Śląska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Mikołaja Kopernika Środa Śląska
Zespół Szkół - Publiczna Szkoła Podstawowa Zimnice Wielkie
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Matejki w Bolesławcu Bolesławiec
Gimnazjum Samorządowe nr 1 Bolesławiec
Szkoła Podstawowa nr 3 Bolesławiec
Szkoła Podstawa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Bolesławiec
Szkoła Podstawowa nr 1 Bolesławiec
II Liceum Ogólnokształcace im. Cypriana Kamila Norwida Jelenia Góra
Gimnazjum nr 2 Jelenia Góra
Gimnazjum Karpacz
Szkoła Podstawowa Karpacz
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa Miękinia
Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach Miękinia
Zespół Szkół w Jankowie Pierwszym Blizanów
Zespół Szkół Blizanów
Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych im. Józefa Wybickiego Chodzież
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego Chodzież
Gimnazjum w Robakowie Gądki
Zespół Szkół w Mikorzynie - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Kępno
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte Kępno
Szkoła Podstawowa im. Józefa Kulli w Mąkoszycach Kobyla Góra
Gimnazjum w Kobylej Górze Kobyla Góra
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego Kórnik
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie Szczodrzykowo
Gimnazjum nr 4 im. Henryka Sienkiewicza Krotoszyn
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojska Polskiego Krotoszyn
Gimnazjum im. Marii Konopnickiej Krzykosy
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki Łobżenica
Szkoła Podstawowa im. kmdr. Bolesława Romanowskiego Miasteczko Krajeńskie
Publiczne Gimnazjum Miasteczko Krajeńskie
Gimnazjum nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Murowanej Goślinie Murowana Goślina
Gimnazjum nr 1 im. Hipolita Cegielskiego Murowana Goślina
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Murzynowo Leśne
Zespół Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby Oborniki
Zespół Szkół Pięczkowo
Zespół Szkół Agrobiznesu im. Dezyderego Chłapowskiego Rogoźno
Gimnazjum Sulęcinek
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Ostrzeszów
Zespół Szkół nr 2 Ostrzeszów
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Pakość
Gimnazjum im. Ewarysta Estkowskiego Pakość
Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych Pleszew
Zespół Szkół - Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Marszewie Pleszew
Zespół Szkół Publicznych nr 1 Pleszew
Zespół Szkół Publicznych nr 2 Pleszew
Szkoła Podstawowa nr 9 Poznań
Szkoła Podstawowa nr 79 im. Arkadego Fiedlera Poznań
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej Słupca
Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika Słupca
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza Słupca
Szkoła Podstawowa nr 9 Gorzów Wielkopolski
Zespół Szkół Gastronomicznych im. Febronii Karamać Gorzów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa nr 6 Rawicz
Gimnazjum w Sierakowie Rawicz
Gimnazjum im. Sybiraków w Jerzmankach Zgorzelec
Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika Zabrze
Zespół Szkół w Wojkowicach Wojkowice
Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie Warszawa
Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie Warszawa
Zespół Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka Tychy
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego Trzebiatów
Szkoła Podstawowa nr 24 Toruń
Szkoła Podstawowa nr 2 Świętochłowice
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich STO Szczecin
Zespół Szkół w Soli Sól k/Biłgoraja
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grabowcu Rzeczniów
Gimnazjum nr 6 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Integracyjnymi Rybnik
Zespół Szkół Gminy Kościan Racot
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum STO nr 4 Poznań
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile Piła
Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły Ostrzeszów
Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim Ostrów Wielkopolski
Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki Nysa
Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach Nowe Skalmierzyce
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Niepoględziu Niepoględzie k/Dębnicy Kaszubskiej
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego Mińsk Mazowiecki
Zespół Szkół Gminnych nr 1 Milanówek
Zespół Szkół im.prof.J.Groszkowskiego Mielec
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF w Malborku Malbork
Zespół Szkół w Lubiewie Lubiewo
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubaszu Lubasz
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Narodowego Święta Niepodległości w Koszalinie Koszalin
Akademia Aktywnej Edukacji Montessori Konstancin Jeziorna
Szkoła Podstawowa im. ks. kan. St. Rzepeckiego Klementowice
Gimnazjum nr 9 im. Jana Pawła II w Kaliszu Kalisz
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi Gryfino
Zespół szkół nr 2 w Godzieszach Wielkich Godziesze Wielkie
Szkoła Podstawowa w Giełble Giebło
Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Dębnicy Kaszubskiej Dębnica Kaszubska
Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu Ciechanowiec
Gimnazjum im. Stefana Gołębiowskiego w Bieżuniu Bieżuń
Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego Biały Kościół
Zespół Szkół Publicznych w Białuniu Goleniów
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Armii Krajowej w Augustowie Augustów
Gimnazjum im. Króla Władysława Jagiełly w Niepołomicach Niepołomice
Gimnazjum nr 1 im. Michała Janasa w Pacanowie Pacanów