Nazwa szkoły Miejscowość
Zespół Szkół w Piotrowie Blizanów
Gimnazjum im. Ziemi Nadnoteckiej Drawsko
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 Poznań
Szkoła Podstawowa Przykona
Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych Rataje
Gimnazjum Brzeziny
Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków Ostrowite
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Śrem
Szkoła Podstawowa w Bodzyniewie Śrem
Zespół Szkół Technicznych im. Leona Kruczkowskiego Jastrowie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika Śrem
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 Piła
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. KEN Piła
Zespół Szkół w Jankowie Pierwszym Blizanów
Zespół Szkół Blizanów
Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych im. Józefa Wybickiego Chodzież
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego Chodzież
Gimnazjum w Robakowie Gądki
Zespół Szkół w Mikorzynie - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Kępno
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte Kępno
Szkoła Podstawowa im. Józefa Kulli w Mąkoszycach Kobyla Góra
Gimnazjum w Kobylej Górze Kobyla Góra
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa Działyńskiego Kórnik
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie Szczodrzykowo
Gimnazjum nr 4 im. Henryka Sienkiewicza Krotoszyn
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojska Polskiego Krotoszyn
Gimnazjum im. Marii Konopnickiej Krzykosy
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki Łobżenica
Szkoła Podstawowa im. kmdr. Bolesława Romanowskiego Miasteczko Krajeńskie
Publiczne Gimnazjum Miasteczko Krajeńskie
Gimnazjum nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Murowanej Goślinie Murowana Goślina
Gimnazjum nr 1 im. Hipolita Cegielskiego Murowana Goślina
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera Murzynowo Leśne
Zespół Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby Oborniki
Zespół Szkół Pięczkowo
Zespół Szkół Agrobiznesu im. Dezyderego Chłapowskiego Rogoźno
Gimnazjum Sulęcinek
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie Ostrzeszów
Zespół Szkół nr 2 Ostrzeszów
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Pakość
Gimnazjum im. Ewarysta Estkowskiego Pakość
Zespół Szkół Usługowo-Gospodarczych Pleszew
Zespół Szkół - Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Marszewie Pleszew
Zespół Szkół Publicznych nr 1 Pleszew
Zespół Szkół Publicznych nr 2 Pleszew
Szkoła Podstawowa nr 9 Poznań
Szkoła Podstawowa nr 79 im. Arkadego Fiedlera Poznań
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej Słupca
Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika Słupca
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza Słupca
Zespół Szkół Gastronomicznych im. Febronii Karamać Gorzów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa nr 6 Rawicz
Gimnazjum w Sierakowie Rawicz
Zespół Szkół Gminy Kościan Racot
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum STO nr 4 Poznań
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile Piła
Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły Ostrzeszów
Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim Ostrów Wielkopolski
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach Nowe Skalmierzyce
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubaszu Lubasz
Gimnazjum nr 9 im. Jana Pawła II w Kaliszu Kalisz
Zespół szkół nr 2 w Godzieszach Wielkich Godziesze Wielkie
Gimnazjum im. Adama Borysa w Witkowie Witkowo