REKRUTACJA DO XVIII EDYCJI CRS1 W TOKU!


Trwa rekrutacja do działania Całościowy Rozwój Szkoły – poziom podstawowy. Zapraszamy do zapisów!

 

W ramach dwuletniego działania szkoły będę mogły poznać i wprowadzić w swojej pracy metody związane z Ocenianiem Kształtującym - pracy z uczniami w zakresie stosowania celów, kryteriów sukcesu, informacji zwrotnej, oceny koleżeńskiej i samooceny. Aby to osiągnąć nauczyciele przejdą przez szereg warsztatów, spotkań i kurs internetowy pod opieką jednego z trenerów-mentorów Szkoły Uczącej Się. W CRS1 nie zapominamy także o dyrektorach szkół, których zapraszamy na dwie ogólnopolskie konferencje służące wymianie doświadczeń związanych z wdrażaniem OK.

 

Szczegółowe informacje o działaniach w programie na lata 2020-2022: https://sus.ceo.org.pl/calosciowy-rozwoj-szkoly/crs1/terminy

 

Do CRS1 przystąpić mogą szkoły, które korzystały już z poniższych form wsparcia CEO:

  • kurs internetowy Nauczycielskiej Akademii Internetowej (NAI),
  • szkolenia z OK w ramach Warsztatów Szkoły Uczącej Się (WSUS),
  • uczestnictwo w Studiach Podyplomowych Liderów Oświaty (SPLO lub ALO),
  • kurs internetowy OK Zeszyt.

 

Przyjmujemy także zgłoszenia ze szkół, które nie korzystały z żadnej z powyższych form, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (30) w pierwszej kolejności kwalifikować będziemy szkoły według powyższych kryteriów, a kolejne – w przypadku wolnych miejsc – według kolejności zgłoszeń.

 

Całościowy Rozwój Szkoły – poziom podstawowy to pierwszy krok stawiany przez szkoły, które chciałyby dołączyć do Klubu SUS i zdobyć certyfikat Szkoły Uczącej Się.


Przed przystąpieniem do rekrutacji prosimy o zapoznanie się z Regulaminem oraz Opłatami.

 

W celu wypełnienia formularza zgłoszeniowego należy założyć konto w Społeczności CEO, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

Rekrutacja potrwa od 17 października do 17 listopada 2019. O wynikach rekrutacji poinformujemy 28 listopada 2019 roku.

 

Wszelkich informacji na temat działania udziela koordynator - Mateusz Meyer pod adresem: mateusz.meyer@ceo.org.pl lub pod nr. telefonu: 22 622 00 89 wew. 220