Szkoły w XVI edycji CRS1


Mamy przyjemność poinformować Państwa, że do XVI edycji programu Całościowy Rozwój Szkoły, poziom podstawowy (na lata 2018-2020) przyjęliśmy w tym roku 34 szkoły z całej Polski. Cieszymy się i gratulujemy :)

Większość to szkoły, które już z nami współpracowały w Warsztatach SUS dla rad pedagogicznych, Nauczycielskiej Akademii Internetowej, OK Zeszycie oraz takie, których dyrektorzy są absolwentami lub studentami Studiów Podyplomowych dla Liderów Oświaty. Szczególnie miło jest nam powitać w programie szkoły, które zdecydowały się z nami na współpracę po raz pierwszy.

Tych z Państwa, którzy chcieliby jeszcze zapisać szkoły do programu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z koordynatorką programu CRS1, Agatą Ludwikowską (agata.ludwikowska@ceo.org.pl, tel. 22 622 00 89 wew. 220). Zapraszamy również do przyszłorocznej rekrutacji do programu CRS1 oraz do doskonalenia nauczania na Warsztatach SUS.

 

Poniżej publikujemy listę szkół, które będą z nami współpracowały w XVI edycji programu:

 

  Nazwa szkoły Miejscowość
1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Charzynie Charzyno
2 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Chrzypsku Wielkim Chrzypsko Wielkie
3 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce Dąbrówka
4 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku Gdańsk
5 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16 Gorzów Wielkopolski
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi Gryfino
7 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w Koninie Konin
8 Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego Konstancin-Jeziorna
9 Szkoła Podstawowa nr 2 w Konstancinie-Jeziornej Konstancin-Jeziorna
10 Szkoła Podstawowa im. Ks. Michała Sopoćki w Księżynie Księżyno
11 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Legionowo
12 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza Leszno
13 Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Lipowa
14 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Łętowni Łętownia
15 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 1 Łomianki
16 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Łodzi Łódź
17 Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie Mosina
18 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi Nowa Wieś
19 Zespół Szkół w Osieku Nad Wisłą Osiek Nad Wisłą
20 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Paczkowie Paczków
21 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile Piła
22 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach Polkowice
23 Szkoła Podstawowa nr 3 im. majora Henryka Sucharskiego Sępólno Krajeńskie
24 Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim Sępólno Krajeńskie
25 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach Sierakowice
26 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie Sulechów
27 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Sypniewo
28 Szkoła Podstawowa im.Kornela Makuszyńskiego w Świeminie Świemino
29 Szkoła Podstawowa im. hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu Tarnowiec
30 Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka Warszawa
31 Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych Warszawa
32 Szkoła Podstawowa nr 141 im. Henryka Sucharskiego w Warszawie Warszawa
33 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Wrocław
34 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysokiej Wysoka