Witamy w CRS 1 edycja XVIII


Chcielibyśmy poinformować, że ostatecznie w XVIII edycji dwuletniego programu Całościowy Rozwój Szkoły - poziom podstawowy (2020 - 2022) będą brały udział 32 szkoły.

Mimo trudnego czasu mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie nam się dobrze układała i uda nam się poszerzyć wiedzę na temat oceniania kształtującego.

 

Oto pełna lista szkół przyjętych do programu:

  1. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Bożkowie, woj. dolnośląskie
  2. Społeczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Kudowie-Zdroju, woj. dolnośląskie
  3. Technikum nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim, woj. kujawsko-pomorskie
  4. Szkoła Podstawowa nr 46 w Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie
  5. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojska Polskiego w Chełmnie, woj. kujawsko-pomorskie
  6. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "4 Pory Roku" Szkoła Twórcza i Języków Obcych w Cielu, woj. kujawsko-pomorskie
  7. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie, woj. lubelskie
  8. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły w Kamionce Wielkiej, woj. małopolskie
  9. Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori w Krakowie, woj. małopolskie
  10. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Goździe, woj. mazowieckie
  11. Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Józefowie, woj. mazowieckie
  12. Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa "Julin" w Kaliskach, woj. mazowieckie
  13. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Komorowie, woj. mazowieckie
  14. Liceum Ogólnokształcące w Lipinach, woj. mazowieckie
  15. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Moja Szkoła" im. Wandy Chotomskiej o Uprawnieniach Szkoły Publicznej w Łomiankach, woj. mazowieckie
  16. Szkoła Podstawowa w Regucie, woj. mazowieckie
  17. Zespół Szkół Salezjańskich Lux Sapientiae w Sokołowie Podlaskim, woj. mazowieckie
  18. Przedszkole Niepubliczne "Modelowe Przedszkole" w Stanisławowie Pierwszym, woj. mazowieckie
  19. Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, woj. mazowieckie
  20. Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie, woj. mazowieckie
  21. Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego w Warszawie, woj. mazowieckie
  22. Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "SMART SCHOOL" w Zakręcie, woj. mazowieckie
  23. I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu, woj. opolskie
  24. Szkoła Podstawowa nr 12 Z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle, woj. podkarpackie
  25. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Kraina Uśmiechu" w Rzeszowie, woj. podkarpackie
  26. Szkoła Podstawowa im. Leonida Teligii w Linii, woj. pomorskie
  27. Szkoła Podstawowa w Staniszewie, woj. pomorskie
  28. Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorku, woj. świętokrzyskie
  29. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu, woj. świętokrzyskie
  30. Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Jankowie Dolnym, woj. wielkopolskie
  31. Szkoła Podstawowa im. dr. Wandy Błeńskiej w Niepruszewie, woj. wielkopolskie
  32. Zespół Szkolno-przedszkolny z oddziałami integracyjnymi w Rojowie, woj. wielkopolskie

 

Wszystkim szkołom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaufanie!

 

W przypadku pytań związanych z programem prosimy o kontakt z koordynatorem działania.