Uczestnicy CRS 1 w różnych edycjach


Na tej stronie znajdą Państwo informacje dotyczące placówek, które brały udział w poszczególnych edycjach programu Całościowy Rozwój Szkoły - poziom podstawowy:

 

Mapa poszczególnych edycji znajduje się >> TUTAJ <<

 

 

EDYCJA XVIII - 2020-2022:

  1. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Bożkowie, woj. dolnośląskie
  2. Społeczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Kudowie-Zdroju, woj. dolnośląskie
  3. Technikum nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim, woj. kujawsko-pomorskie
  4. Szkoła Podstawowa nr 46 w Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie
  5. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojska Polskiego w Chełmnie, woj. kujawsko-pomorskie
  6. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "4 Pory Roku" Szkoła Twórcza i Języków Obcych w Cielu, woj. kujawsko-pomorskie
  7. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie, woj. lubelskie
  8. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły w Kamionce Wielkiej, woj. małopolskie
  9. Katolicka Szkoła Podstawowa Montessori w Krakowie, woj. małopolskie
  10. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Goździe, woj. mazowieckie
  11. Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa "Julin" w Kaliskach, woj. mazowieckie
  12. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Komorowie, woj. mazowieckie
  13. Liceum Ogólnokształcące w Lipinach, woj. mazowieckie
  14. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Moja Szkoła" im. Wandy Chotomskiej o Uprawnieniach Szkoły Publicznej w Łomiankach, woj. mazowieckie
  15. Szkoła Podstawowa w Regucie, woj. mazowieckie
  16. Zespół Szkół Salezjańskich Lux Sapientiae w Sokołowie Podlaskim, woj. mazowieckie
  17. Przedszkole Niepubliczne "Modelowe Przedszkole" w Stanisławowie Pierwszym, woj. mazowieckie
  18. Szkoła Podstawowa w Starej Wsi, woj. mazowieckie
  19. Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie, woj. mazowieckie
  20. Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego w Warszawie, woj. mazowieckie
  21. Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "SMART SCHOOL" w Zakręcie, woj. mazowieckie
  22. I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu, woj. opolskie
  23. Szkoła Podstawowa nr 12 Z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w Jaśle w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle, woj. podkarpackie
  24. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Kraina Uśmiechu" w Rzeszowie, woj. podkarpackie
  25. Szkoła Podstawowa im. Leonida Teligii w Linii, woj. pomorskie
  26. Szkoła Podstawowa im. TOW "Gryf Pomorski" w Półcznie, woj. pomorskie
  27. Szkoła Podstawowa w Staniszewie, woj. pomorskie
  28. Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorku, woj. świętokrzyskie
  29. Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Jankowie Dolnym, woj. wielkopolskie
  30. Szkoła Podstawowa im. dr. Wandy Błeńskiej w Niepruszewie, woj. wielkopolskie
  31. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie, woj. wielkopolskie,
  32. Zespół Szkolno-przedszkolny z oddziałami integracyjnymi w Rojowie, woj. wielkopolskie

 

EDYCJA XVII - 2019-2021:

  1. Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa we Wrocławiu, woj. dolnośląskie
  2. Zespół Szkół nr 6 w Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie
  3. Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Blichowie, woj. mazowieckie
  4. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Dionizego Feliksa Czachowskiego w Bukównie, woj. mazowieckie
  5. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krasnem, woj. mazowieckie
  6. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. płk. Jerzego Strzałkowskiego w Lesznie, woj. mazowieckie
  7. Szkoła Podstawowa w Lesznowoli, woj. mazowieckie
  8. Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Stanisława Papczyńskiego w Mariańskim Porzeczu, woj. mazowieckie
  9. Zespołu Szkół nr 3 w Płocku, woj. mazowieckie
  10. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Żywioły" w Płońsku, woj. mazowieckie
  11. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Podkowie, woj. Leśnej mazowieckie
  12. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stojadłach, woj. mazowieckie
  13. Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka" w Warszawie, woj. mazowieckie
  14. Szkoła Podstawowa nr 261 im. Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie, woj. mazowieckie
  15. Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie, woj. mazowieckie
  16. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kępie Celejowskiej, woj. mazowieckie
  17. Szkoła Podstawowa w Wyszynach Kościelnych, woj. mazowieckie
  18. Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Kluczborku, woj. opolskie
  19. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Stalowej Woli, woj. podkarpackie
  20. Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie, woj. podlaskie
  21. Szkoła Podstawowa nr 50 im. E.Plater w Gdańsku, woj. pomorskie
  22. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, woj. wielkopolskie
  23. Szkoła Podstawowa nr 23 im. Eligiusza Kor - Walczaka w Kaliszu, woj. wielkopolskie
  24. Szkoła Podstawowa w Rychnowie, woj. wielkopolskie

 

EDYCJA XVI - 2018-2020:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach, woj. dolnośląskie
  2. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 we Wrocławiu, woj. dolnośląskie
  3. Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu, woj. dolnośląskie
  4. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysokiej, woj. dolnośląskie
  5. Szkoła Podstawowa nr 28 w Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie
  6. Szkoła Podstawowa w Jarantowicach, woj. kujawsko-pomorskie
  7. Szkoła Podstawowa w Łowinku, woj. kujawsko-pomorskie
  8. Szkoła Podstawowa w Myśliwcu, woj. kujawsko-pomorskie
  9. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja z Ryńska w Ryńsku, woj. kujawsko-pomorskie
  10. Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim, woj. kujawsko-pomorskie
  11. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Majora Henryka Sucharskiego w Sępólnie Krajeńskim, woj. kujawsko-pomorskie
  12. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie, woj. kujawsko-pomorskie
  13. Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Wałdowie, woj. kujawsko-pomorskie
  14. Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleniu, woj. kujawsko-pomorskie
  15. Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Sobieszczanach, woj. lubelskie
  16. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16 w Gorzowie Wielkopolskim, woj. lubuskie
  17. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie, woj. lubuskie
  18. Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie, woj. lubuskie
  19. Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Babsku, woj. łódzkie
  20. Prywatna Szkoła Podstawowa w Krakowie, woj. małopolskie
  21. Szkoła Podstawowa im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu, woj. małopolskie
  22. Szkoła Podstawowa GAUDEAMUS w Józefosławiu, woj. mazowieckie
  23. Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Konstancinie-Jeziornej, woj. mazowieckie
  24. Szkoła Podstawowa nr 2 w Konstancinie-Jeziorna, woj. mazowieckie
  25. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Legionowie, woj. mazowieckie
  26. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 1 w Łomiankach, woj. mazowieckie
  27. Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych w Warszawie, woj. mazowieckie
  28. Mentis Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa w Warszawie, woj. mazowieckie
  29. Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka q Warszawie, woj. mazowieckie
  30. Szkoła Podstawowa nr 141 im. Henryka Sucharskiego w Warszawie, woj. mazowieckie
  31. Publiczna Szkoła Podstawowa Pomnik 1000-lecia w Kościeliskach, woj. opolskie
  32. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Paczkowie, woj. opolskie
  33. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Łętowni, woj. podkarpackie
  34. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gdańsku, woj. pomorskie
  35. Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach, woj. pomorskie
  36. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach, woj. pomorskie
  37. Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Lipowej, woj. śląskie
  38. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce, woj. wielkopolskie
  39. Szkoła Podstawowa nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w Koninie, woj. wielkopolskie
  40. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lesznie, woj. wielkopolskie
  41. Prywatna Szkoła Podstawowa "Kuźnia Talentów" w Lusówku, woj.wielkopolskie
  42. Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie, woj. wielkopolskie
  43. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile, woj. wielkopolskie
  44. Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi, woj. wielkopolskie
  45. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Charzynie, woj. zachodniopomorskie
  46. Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Gryfinie, woj. zachodniopomorskie
  47. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Świeminie, woj. zachodniopomorskie

 

EDYCJA XV - 2017-2019:

  1. II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Bolesławcu, woj. dolnośląskie
  2. Szkoła Podstawowa w Skokowej, woj. dolnośląskie
  3. Szkoła Podstawowa nr 108 im. Juliana Tuwima we Wrocławiu, woj. dolnośląskie
  4. Zespół Szkół nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu, woj. kujawsko-pomorskie
  5. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im A. Mickiewicza w Białej Podlaskiej, woj. lubelskie
  6. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie, woj. lubelskie
  7. Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego w Lublinie, woj. lubelskie
  8. Zespół Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim, woj. lubelskie
  9. Liceum Ogólnokształcące im.Władysława Zawadzkiego w Wisznicach, woj. lubelskie
  10. Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo w Bogaczowie, woj. lubuskie
  11. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gozdnicy (Szkoła Podstawowa), woj. lubuskie
  12. Zespół Szkół w Sulechowie, woj. lubuskie
  13. Szkoła Podstawowa 1 w Szprotawie, woj. lubuskie
  14. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szprotawie, woj. lubuskie
  15. Zespół Szkół w Gałkowie Dużym, woj. łódzkie
  16. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Gaju, woj. małopolskie
  17. Zespół Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie, woj. małopolskie
  18. Niepubliczna Szkoła Podstawowa PRAXIS w Łąkach, woj. mazowieckie
  19. Zespół Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej, woj. mazowieckie
  20. Szkoła Podstawowa nr 358 w Warszawie, woj. mazowieckie
  21. Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego w Warszawie, woj. mazowieckie
  22. Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie, woj. mazowieckie
  23. Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego w Warszawie, woj. mazowieckie
  24. Zespół Szkół w Żółwinie, woj. mazowieckie
  25. Zespół Szkół Miejskich nr 4 w Kędzierzynie-Koźlu, woj. opolskie
  26. Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Sędzowszowie Małopolskim, woj. podkarpackie
  27. Zespół Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie, woj. pomorskie
  28. Szkoła Podstawowa nr 4 w Gdańsku, woj. pomorskie
  29. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kmiecinie, woj. pomorskie
  30. Zespół Szkół w Subkowach, woj. pomorskie
  31. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie, woj. śląskie
  32. Szkoła Podstawowa Nr 4 im. G. Morcinka w Radlinie, woj. śląskie
  33. Zespół Szkół Sportowych Sportowe Gimnazjum nr 9 w Tychach, woj. śląskie
  34. Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu, woj. warmińsko-mazurskie
  35. Zespół Szkół nr 1 w Elblągu, woj. warmińsko-mazurskie
  36. Zespół Szkół w Pozezdrzu, woj. warmińsko-mazurskie
  37. I Liceum Ogólnokształcące im. Rodu Leszczyńskich w Lesznie, woj. wielkopolskie
  38. Szkoła Podstawowa im. gen. J. Dowbora Muśnickiego w Lusowie, woj. wielkopolskie
  39. Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji Olimpijczyk w Poznaniu, woj. wielkopolskie
  40. Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Skórzewie, woj. wielkopolskie
  41. Szkoła Podstawowa w Sokolnikach, woj. wielkopolskie
  42. Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Zbiersku, woj. wielkopolskie
  43. Zespół Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Żytowiecku, woj. wielkopolskie
  44. Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Lejkowie, woj. zachodniopomorskie
  45. Gimnazjum im. Mjr. Ryszarda Markiewicza ps. "Mohort" w Malechowie, woj. zachodniopomorskie
  46. Szkoła Podstawowa im. 26 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego w Rosnowie, woj. zachodniopomorskie
  47. Szkoła Podstawowa nr 2 w Sianowie, woj. zachodniopomorskie
  48. Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. prof. Marka Jasińskiego w Szczecinie, woj. zachodniopomorskie