Czytam sobie. Pierwsza klasa! Czas na sprawozdanie!


Dziękujemy za aktywny udział w akcji Czytam sobie. Pierwsza klasa! realizowanej przy współpracy Wydawnictwa HarperCollins Polska. Mamy nadzieję, że macie już w klasie dzieci, które kochają książki.

Zachęcamy Was do wypełnienia krótkiego sprawozdania z Waszych działań czytelniczych do 1 marca 2020 roku. Najciekawsze opublikujemy na naszych stronach i nagrodzimy zestawami książek.

Po przesłaniu formularza będzie możliwe samodzielne pobranie imiennego zaświadczenia z udziału w akcji. Jak to zrobić? Instrukcja poniżej:

1.Zarejestruj się na stronie: zaswiadczenia.ceo.org.pl

2.Zaloguj się

3.Wklej w pasek adresu lub kliknij w mailu:
https://zaswiadczenia.ceo.org.pl/form/sprawozdanie-czytam-sobie

4.Wypełnij formularz sprawozdania (to zajmie ok. 15 min) 

5.Na stronie głównej automatycznie na podstawie wpisanych przez Ciebie danych wygeneruje się zaswiadczenie (pod instrukcją)

6.Naciśnij pobierz zaświadczenie

Jeśli masz trudności napisz maila support@ceo.org.pl

W ramach finału akcji zachęcamy do udziału w bezpłatnym webiniarium, które odbędzie się już w marcu. Podczas tego spotkania online opowiemy o przesłanych przez Was działaniach i dobrych praktykach. 

Życzymy Wam i Waszym uczniom dalszych twórczych działań rozbudzających pasję czytelniczą. Nadal zachęcamy do korzystania z naszych materiałów i inspiracji znajdujących się na stronach akcji www.czytamsobie.pl oraz 1klasa.edu.pl, a także do realizacji własnych pomysłów na aktywności czytelnicze w klasie.